Document

درباره موسسه مداد

درباره موسسه مداد

موسسه گوهر اندیشه مداد (با برند مداد) فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۵ در زمینه نشر و آموزش آغاز نمود و با استفاده از تجارب بهترین دبیران و مدرسین کشوری و با عرضه محصولات با کیفیت و متمایز توانست در زمان کوتاهی عده زیادی از دانش آموزان دوره ابتدایی را به خود جذب کند .

به منظور پاسخگویی مناسب به نیازهای داوطلبان و علاقه مندان به کسب موفقیت در مدارس و آموزشگاه ها برای معلمین، اقدام به ارائه محصولات و خدمات آموزشی متنوع همانندبرگزاری کارگاه های های آموزشی در سراسر کشور( به درخواست استان‌ها و مناطق)،برگزاری همایش های آموزشی ویژه دانشجویان تربیت معلم ، ارائه کتب راهنمای معلم، ارائه تجهیزات آموزشی مدارس و ارائه مقالات آموزشی نموده است .

موسسه گوهر اندیشه مداد مفتخر است با توجه به محصولات متنوع و با کیفیت تولید شده جهت یادگیری معکوس از تاریخ خرداد سال ۱۳۹۷ در مدارس بین الملل فعالیت خود را آغاز نماید.

اولیای گرامی اگرقصد دارید دانش فرزندتان عمقی و بنیادی باشد و دغدغه ای در خصوص آموزش او نداشته باشید ما را دنبال کنید.

همکاران گرامی اگر می‌خواهید در تدریس خود همیشه به روز باشید و در کار خود بدرخشید و عملکردی متناسب با توانایی و شایستگی های خود داشته باشید مطمئن باشید که در این راه قدم به قدم همراه شما هستیم .شما می توانید از طریق سایت و یا تماس با ما از نحوه دریافت خدمات آموزشی ما که شامل پک های آموزشی در قالب دی وی دی ،کلاس های آموزشی و ویس های آموزشی است آگاه شوید . ما سعی می کنیم شما را به آنچه می خواهید نزدیک تر کنیم چون مطمئن هستیم شما تواناتر از آرزوها و رویاهایتان هستید. پس درنگ نکنید و با ما تماس بگیرید... .

فروشگاه اینترنتی انتشارات مداد