سوالات شما و پاسخ‌های سایت مداد مارکت

دی وی دی پلیرها به نام گام معروفند و قابلیت پخش در دستگاه های پخش خانگی را دارند و کسانی که در منزل کامپیوتر ندارند می توانند از این محصول استفاده کنند

مداد ها فقط روی یک سیستم نصب می شوند اما کاربر می تواند در حالت اتوران در بی نهایت سیستم استفاده نماید.

بله تمام چالش های کتاب های درسی به شیوه های مختلف در هر سه حوزه ریاضی، علوم و فارسی تدریس شده است.

بله به دلیل آموزش جز به جز کتاب های درسی به زبان بسیار ساده دانش آموزان می توانند قبل از تدریس آموزگار با دیدن فیلم ها به پیش مطالعه تصویری بپردازند و یادداشت برداری کنند و با ذهن فعال تر وارد کلاس شوند.

درصد زیادی از همکاران تقلیلی که کلاس هوشمند دارند در روزهایی که در مدرسه حضور ندارند از سی دی های مداد استفاده می کنند دیکته گوی هوشمند ، دست ورزی های ریاضی ، آزمایش های ساده علوم و... از ویژگی های خاص مداد برای روزهای تقلیل معلمین در مدرسه است.

به دلیل حل بسیاری از تمرین های کتاب به ویژه در حوزه ریاضی که بیشترین تکرار و تمرین را لازم دارند معلم نیازی به تکرار یک مفهوم در روزهای بعد از تدریس را ندارد و این مسئولیت را نرم افزار های مداد به عهده گرفته است . با مراجعه به درسنامه های ساده کار نوشتن جزوه در کلاس و منزل را آسان کرده است. بازی های ساده و جذاب به تکرار و تمرین دروس کمک می کند.

بله تمام متن های فارسی ، علوم ، هدیه ها و... برای دانش آموزانی که در خواندن مشکل دارند به صورت صوتی و جذاب ارائه شده است.

در کتاب فارسی دو بخش به عنوان کلمه های مهم املایی و دیکته گوی هوشمند لحاظ شده است. دانش آموز در ابتداد با مراجعه به کلمه های مهم املایی هر درس حافظه تصویری خود را تقویت می کند سپس در قسمت دیکته گوی هوشمند جمله های مد نظر خود را از متن انتخاب می کند بعد میزان تکرار هر جمله را مشخص کرده و بدون نیاز به اولیا املای خود را می نویسد.

بله معلمین می توانند قبل از تدریس یا حین تدریس و یا برای جمع بندی تدریس خود از آموزش های درون محصولات مداد جهت غنی سازی یادگیری دانش آموزان از محصولات مداد استفاده کنند.

قطعا بله ، محتوای آموزشی درون مداد به دلیل غنی بودن به زبان ساده همه ی محتوای درس های اصلی ریاضی ، علوم و فارسی را سطر به سطر توسط مدرسین کشوری تدریس کرده است و می تواند به عنوان یک معلم خصوصی در کنار فرزند شما باشد.

بله در هر سال تحصیلی با توجه به تغییرات کتب درسی نرم افزار ها تغییر می کند.