کتاب راهنمای تدریس ریاضی اول دبستان

کتاب راهنمای تدریس ریاضی اول دبستان

0 نظر سفارش (10)
35,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: T-Riazi1
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

Document ...

خصوصیات محصول

  • تولید کننده اثر انتشارات دانش آفرین
  • نام فارسی اثر راهنمای تدریس ریاضی اول دبستان
  • شماره شابک 978-600-6999-56-2
  • مؤلف بهزاد قباخلو - مریم احمدی

توضیحات محصول

Document

آنچه در کتاب راهنمای تدریس ریاضی اول دبستان خواهیم خواند شامل :

کتاب دارای دو بخش کلیات و راهنمای تدریس می باشد. بخش کلیات به موضوعاتی همچون رویکرد، بدفهمی ها ،فرایند تدریس، حمایت‌های لازم در تدریس و غیره اشاره شده است و در بخش راهنمای تدریس به ترتیب از ۹ قسمت برای تدریس هر تم تشکیل شده است. این قسمت ها شامل اهداف، نقشه مفهومی، دانستنی های معلم، وسایل و ابزار آموزشی، فعالیت قبل از تدریس ،روش تدریس ،سوالات پیشنهادی برای تدریس و ارزشیابی، چالشها و راهکارها و اهداف عملکردی می باشد.

بخش فعالیت های قبل از روز تدریس جهت هماهنگی با رویکرد حاکم بر کتاب ریاضی یعنی حل مسئله و تم محور طراحی شده است. استفاده از این قسمت توصیه می‌شود چرا که فعالیت قبل از تدریس برای دانش آموزان و اولیا طراحی شده و می تواند در ایجاد انگیزه و شروع تدریس در کلاس درس مفید واقع شود.این قسمت برای پیوند بیشتر محیط تجربی و زندگی با مدرسه طراحی شده و مزایایی از جمله خنثی کردن کمبود زمان در تدریس را در بر دارد.

ذکر این نکته ضروری است که روش تدریس ارائه شده دراین کتاب راهنما تکمیل کننده آموزش های ریاضی در نرم افزارهای مداد است که آموزگاران محترم می توانند در ارتقا سطح سواد دانش آموزان خود در منزل و مدرسه و حتی روزهای تقلیل معلمین در کلاس های درس استفاده کنند و از فروشگاه مداد مارکت قابل تهیه است .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی