کتاب راهنمای تدریس فارسی اول دبستان

کتاب راهنمای تدریس فارسی اول دبستان

0 نظر سفارش (20)
30,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: T-Farsi1
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

Document ...

خصوصیات محصول

  • تولید کننده اثر انتشارات دانش آفرین
  • نام فارسی اثر راهنمای تدریس فارسی اول دبستان
  • شماره شابک 978-600-6999-50-0
  • مؤلف مژگان الیاس پور - گلزار فرهادی

توضیحات محصول

Document

سلام آنچه در کتاب راهنمای معلم فارسی پایه اول خواهید خواند:

تدریس تمام نگاره ها و درس به درس فارسی پایه اول همراه با اهداف هر درس ،روش تدریس پیشنهادی هر درس، ابزار و وسایل مورد نیاز ،مفاهیم ضروری درس و دانش واژگان ،ارزشیابی برای هر درس ، به اضافه راه های بر انگیزاننده تفکر و تکلیف دهی است.

این کتاب به توضیح رویکرد عام و خاص اهداف کلی آموزش زبان فارسی در سال اول ابتدایی پرداخته است. توضیح کاملی درباره عناصر سازنده کتاب فارسی اول که شامل نگاره ها ،نشانه های یک و دو می باشد، ارائه شده است .درباره اهداف تصویرک ها ، ببین و بگو ،گوش کن و بگو ،بگرد و پیدا کن ،به دوستانت بگو، بازی و نمایش، باهم بخوانیم و کتابخوانی توضیح کامل داده شده است در ضمن شرح کاملی ازالگوها و روش های تدریس فارسی اول به همراه نوع ارزشیابی فارسی اول وابزارهای ارزشیابی توصیفی ارائه گردیده است. در این کتاب به مواردی که در پوشه کار فارسی باید نگهداری شود اشاره شده است و اینکه چرا باید از پوشه کار استفاده کنیم ؟ چک لیست کتاب فارسی کلاس اول چیست؟ درباره واقعه نگاری و انواع آزمون های عملکردی و توصیه های کلی به معلمان کلاس اول در بهبود فرایند ارزشیابی کیفی درس فارسی و همچنین ۱۷ روش فعال از جمله (پروژه علمی، روش قصه گویی، تدریس اعضای تیم ،روش فعال ،الگوی بدیعه پردازی، طرز تلقی، الگوی پیش سازمان دهنده، الگوی بارش مغزی ،الگوی تفکر استقرایی و سایر الگوها پرداخته است.

ذکر این نکته ضروری است که روش تدریس ارائه شده دراین کتاب راهنما تکمیل کننده آموزش های فارسی در نرم افزارهای مداد است که آموزگاران محترم می توانند در ارتقا سطح سواد دانش آموزان خود در منزل و مدرسه و حتی روزهای تقلیل معلمین در کلاس های درس استفاده کنند و از فروشگاه مداد مارکت قابل تهیه است .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی